Sobota, 17. Február 2018, Miloslava, zajtra Jaromír
partneri:
For Dom murat Thermo Shield Prvá Stavebná Sporiteľňa
STAŇTE SA NAŠIMI PARTNERMI V TV AJ NA WEBE...

anketa

Najviac ma zaujímajú tieto tematické okruhy :

súťaž

Vyhodnotenie súťažnej otázky z relácie 20/2010

V ktorom švajčiarskom meste spustil Aurel Stodola v roku 1928 prvé tepelné čerpadlo?

image

a) Bern
b) Zürich
c) Ženeva

Výhercovia:
Predplatné časopisu Štýl bývania:
image

Filoména Gajdošová, Vráble
Jaroslav Beník, B. Bystrica
Martina Sedliaková, Bratislava

Predplatné časopisu Dom a byt:
image

Róbert Kisty, Košice
Jana Oršulová, Nováky
Roman Butkaj, D. Kubín

Súťaž

image
Aký je minimálny prípustný rozdiel interiérovej a exteriérovej teploty potrebný pre termografiu rodinných a bytových domov?
a)
b)
c)

image


Martin ŠMOTLÁK

Sídlo :
Topoľčianska cesta 322
958 52 Žabokreky nad Nitrou

Kontakt :
Tel.: +421 38 54 23 066
Mobil : +421 908 746 566
E-mail: [email protected]
Web : www.elmarms.sk

image

Plot,ktorý už nikdy nebudete musieť natierať...

Ak máte záujem o kovové zábradlie, bránu, plot, či balkón, firma ELMAR je tu pre vás.

Tieto estetické prvky sú vyrobené z ušľachtilého hliníka, sú kvalitné a majú prakticky neobmedzenú životnosť. Firma Elmar vám ich zhotoví na mieru v rôznych tvaroch a farebných prevedeniach, všetko vám aj odborne namontuje a poskytne záruku 10 rokov. Pre viac informácií kliknite na elmarms.sk.

Diskusia
CAPTCHA image
Dátum 02.05 2012 23:36
qvlvrkovzw | [email protected]
adTeabQUwQU

1s5VZi , [url=http://xihgjdbozhlk.com/]xihgjdbozhlk[/url], [link=http://brghfcsbecfm.com/]brghfcsbecfm[/link], http://egcfsrmilzjk.com/

Dátum 02.05 2012 04:19
pivaooea | [email protected]
UvFdFboHDVX

gSmBeL <a href="http://jdfskixptkwr.com/">jdfskixptkwr</a>

Dátum 30.04 2012 09:35
cqbasavvef | [email protected]
wsKqcpjggRMpSIuEXhC

oRio6X , [url=http://wmpaahrnjjwm.com/]wmpaahrnjjwm[/url], [link=http://apclcuzgcoyg.com/]apclcuzgcoyg[/link], http://gdzakefisbuv.com/

Dátum 30.04 2012 05:08
zwepsxdp | [email protected]
bajrqEqtfqvDDd

WqZauJ <a href="http://olppjbicsehs.com/">olppjbicsehs</a>

Dátum 30.04 2012 02:33
xCAVceAfSVIvxpAQklJ

I believe the dinfcrefee between the reviews you cited and this blog are due to using different standards of comparison. The reviews you mentioned compared the NEX-7 to cameras with smaller sensors. I'm comparing it to other cameras you could use for low light situations, regardless of sensor size. Because of its poor low-light performance compared to the D3 and D3s (and the slower speed and the fewer images that it can buffer), I consider the D3x a special-purpose camera, for use only when I need the resolution. I looked at the exposure counts on my two D3s's, and they total over a hundred thousand, which is twenty times the exposure count on my D3x, even though that camera is older. The NEX-7 has even poorer low-light performance than the D3x. That means that I'm certainly not going to pick it up when I head into a low-light situation, unless portability or its unique live focusing are dominant criteria for the project.None of this is to say that the NEX-7 is a bad camera, or even that its low light performance is poor given its sensor size and pixel count; given those constraints, it seems to do a good job with noise.I am working on a post about dealing with noise in hyper-resolution cameras. Jim

stavebná videotéka

Plot,ktorý už nikdy nebudete musieť natierať...

image

Ak máte záujem o kovové zábradlie, bránu, plot, či balkón, firma ELMAR je tu pre vás.

Výroba dverí sendvičovej konštrukcie

image

Dvere sú značne namáhaným interiérovým prvkom a možno vás aj zaujíma, ako v kocke vyzerá výroba dverí tzv. sendvičovej konštrukcie, ktoré sú síce pomerne ľahké, ale vďaka technológii spracovania a materiálovej skladbe, dostatočné tuhé a odolné voči namáhaniu. Aj v prípade dverí sa držíme zásady, že tieto by mali harmonizovať s celkovým vyznením interiéru, pričom platí staré známe, že menej býva občas viac.

Akú bránu si vybrať?

image

Každý dom má hranice svojho pozemku, ktoré spravidla vymedzuje múr, či plot a ten býva spravidla prerušený vstupnou bránou. Motorické pohony a diaľkovo ovládané systémy sa stali synonymom dneška.

Spoločnosť WOODLAND

image

Celkový koncept interiéru môžu umocniť kvalitne riešené stavebné otvory, a to dvere. Koncepcia riešenia dverných otvorov pritom nie je založená len na uzatváraní, ale naopak aj na otváraní priestorov a vzájomného prepájania dispozícií.

Brána s diaľkovým ovládaním

image

Uľahčením príchodu domov autom, môže byť aj kvalitná vstupná brána, otvárateľná diaľkovým ovládačom.

Dvere značky Ikores

image

Plastový okenný profil – samozrejme v kombinácii s ďalšími konštrukčnými prvkami – je vhodný aj na výrobu jedno i viackrídlových posuvných dverí, ktoré sa používajú na uzavretie širokého otvoru a ponúkajú zaujímavé riešenia pre projektantov i užívateľov.