Sobota, 17. Február 2018, Miloslava, zajtra Jaromír
partneri:
For Dom murat Thermo Shield Prvá Stavebná Sporiteľňa
STAŇTE SA NAŠIMI PARTNERMI V TV AJ NA WEBE...

anketa

Najviac ma zaujímajú tieto tematické okruhy :

súťaž

Vyhodnotenie súťažnej otázky z relácie 20/2010

V ktorom švajčiarskom meste spustil Aurel Stodola v roku 1928 prvé tepelné čerpadlo?

image

a) Bern
b) Zürich
c) Ženeva

Výhercovia:
Predplatné časopisu Štýl bývania:
image

Filoména Gajdošová, Vráble
Jaroslav Beník, B. Bystrica
Martina Sedliaková, Bratislava

Predplatné časopisu Dom a byt:
image

Róbert Kisty, Košice
Jana Oršulová, Nováky
Roman Butkaj, D. Kubín

Súťaž

image
Aký je minimálny prípustný rozdiel interiérovej a exteriérovej teploty potrebný pre termografiu rodinných a bytových domov?
a)
b)
c)

image


CERTIKO, s.r.o.


Sídlo :
Budovateľská 24
821 08 Bratislava

Kontakt :
Mobil: +421 903 900 840
E-mail: [email protected]
Web : www.certiko.sk

image

Rodinné domy v súlade s prírodou

Máte pozemok a uvažujete o výstavbe rodinného domu? A nechcete stavať niekoľko rokov, ako je to na Slovensku bežné? V tom prípade dávame do vašej pozornosti rodinné domy od firmy CERTIKO!

Firma CERTIKO s.r.o. pôsobí na českom a nemeckom trhu od roku 2001. Hlavným programom firmy je výroba a výstavba montovaných drevených domov a nebytových stavieb so špecifickou stavebnou technológiou, ktorá viac než dvojnásobne presahuje tepelne izolačné vlastnosti "klasických" stavebných materiálov.
Charakteristickými znakmi týchto stavieb sú najmä dokonalé tepelno-izolačné vlastnosti, variabilita vnútorného prostredia, pozoruhodná rýchlosť výstavby a veľmi priaznivá cena.
Potenciálni zákazníci si môžu i na vlastné oči (po telefonickej dohode) prehliadnuť niektorý z ukážkových alebo rozostavaných rodinných domov. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.certiko.sk.Diskusia
CAPTCHA image
Dátum 20.07 2013 16:04
FXoAY5h88

padmango / Thanks for the vlog. Looks like you got a new video camera beacuse this is the clearest video I've ever seen in one of your vlogs :) I think that you doing the regular vlogs and now doing some acting has really made you a very good speaker. And also a great interviewee. The difference with vlogs/interviews from even a year ago (which I love) is obvious. You are just a lot more confident. Keep it up. Practice makes perfect.

Dátum 18.07 2013 02:32
QUTs5TPRs

Где ошибка? - мы выигрываем банк + контбет 2/3 банка- (20 + 30*2/3)Вопрос: Если банк 20, почему контбет вычисляеться от 30?Имхо из условий задачи: Hero raise 5bb, Opp reraise 3bet (15bb), Hero call 10bbbank = 30Проверьте весь текст елы-палы)

Dátum 11.08 2011 18:33
wjzsxqjk | [email protected]
JBjCAnJy

FA3XCZ <a href="http://dnmmtukiqovx.com/">dnmmtukiqovx</a>

Dátum 10.08 2011 15:41
jrwospogjfv | [email protected]
PPkwDBQhpibaNrTnvg

33kyQm , [url=http://zbjmlotnnfzi.com/]zbjmlotnnfzi[/url], [link=http://kbrbgkblcpnh.com/]kbrbgkblcpnh[/link], http://gplhuopptcvs.com/

Dátum 09.08 2011 01:47
QCXZvvFCObEI

That's not just the best aswner. It's the bestest answer!

Dátum 28.01 2010 03:06
pjqabnq | [email protected]
gyrkeGXcZMGD

qlUaUX <a href="http://hlmxohzfkuif.com/">hlmxohzfkuif</a>, [url=http://qxpxycroebku.com/]qxpxycroebku[/url], [link=http://drcpyzzjdmrp.com/]drcpyzzjdmrp[/link], http://rygahtgxmcjo.com/

stavebná videotéka

Rodinné domy v súlade s prírodou

image

Máte pozemok a uvažujete o výstavbe rodinného domu? A nechcete stavať niekoľko rokov, ako je to na Slovensku bežné? V tom prípade dávame do vašej pozornosti rodinné domy od firmy CERTIKO!

Pozoruhodné dielo

image

Urbanisticky i architektonicky pozoruhodne riešené dielo – pastoračné centrum Kráľovnej rodiny v Bratislave, dáva o sebe vedieť nielen tým, ktorým je svojim primárnym poslaním určené, ale aj tým, ktorí dnes hľadajú odpoveď na otázku, ako riešiť celkový prístup k súčasným sakrálnym dielam.

Spojenie modernej architektúry s tradičnými motívmi

image

Rodinný dom, navrhnutý architektom Svenom Szokolayom, skutočne nepatrí do kategórie architektonických exhibícií – je však originálnym ústretovým krokom smerom k architektúre súčasného vidieka v oblasti tzv. veľkej Bratislavy.

Novostavba v blízkosti historickej zástavby

image

Nielen pešie zóny, ale aj zadné trakty historických jadier našich miest prechádzajú procesom revitalizácie. Vzoprieť sa zaužívaným postupom – bolo podľa všetkého krédom autorov zaujímavého konceptu novostavby rodinného domu, realizovanej v tesnej blízkosti historickej zástavby mestskej pamiatkovej rezervácie.

Revitalizácia schátranej budovy

image

V obci Svätý Jur sa nachádza zaujímavá rekonštrukcia pôvodnej schátranej budovy, niekdajšieho gazdovského domu a neskôr pohostinstva v pôvodnej radovej zástavbe. Architekti Tamara a Juraj Závodný sa pokúsili o revitalizáciu tejto viac ako polstoročnej budovy.

Podkrovné bývanie

image

V centre Bratislavy sa nachádza mnoho podkrovným priestorov s možnosťou ich využitia na bývanie. Architekti Viktor Šabík a Tomáš Šebo svojim konceptom poukázali na jednoduchosť takejto prestavby.

Pasívny dom v Rakúsku

image

Klimaticky náročná oblasť rakúskych Álp bola miestom na vytvorenie zaujímavého konceptu pasívneho domu.

Nábytok a bývanie

image

Nielen medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie a jeho Fórum dizajnu bývajú stretávkou talentovaných dizajnérov. Aj Dni dizajnu 2002, usporiadané v Bratislave, ponúkli lahôdky, prezentujúce slovenský i svetový dizajn...

Radová zástavba v Lozorne

image

Aj parcela znehodnocujúca stred obce sa dokáže premeniť na progresívne a cenovo prístupné bývanie. Architektka Zuzana Dudáková svojim počinom ukázala, že stavať sa dá zmysluplne, ale aj dostupne.

Lodenica v Bratislave

image

Bratislava, ako hlavné mesto, je poznačená výstavbou minulých desaťročí, ale aj napriek tomu tu existujú miesta vhodné na oddych, rekreáciu a šport.

Rekonštrukcia domu

image

70. roky 20. storočia sú poznamenané domami s plochými strechami. V mnohých prípadoch sa užívatelia takýchto domov snažili o ich rekonštrukciu na strechy sedlové a pod.

Rekonštrukcia kaštieľa

image

Architektonický ateliér A-Studio, pod vedením Stanislava Tarabu, sa v roku 2000 podujal na rekonštrukciu kaštieľa v jednej západoslovenskej obci, ktorý dlhé roky slúžil ako sklad poľnohospodárskeho družstva.

Zaujímavý koncept

image

Tandem architektov Juraja a Tamary Závodných zrealizoval zaujímavú koncepciu - zásadnú rekonštrukciu objektu pri Seneckých jazerách na podnikovú chatu.

Prestavba rodinného domu

image

Autori projektu prestavby rodinného domu, Viktor Šabík a Tomáš Šebo, sa úspešne vcítili do túžby stavebníka originálne prestavať pôvodný rodičovský dom.

Vila Svena Szokolaya

image

Tento krát vám ukážeme, ako sa dá využiť aj extrémne úzka stavebná parcela pre výstavbu rodinného domu.

Ľudová architektúra

image

Na Slovensku najmä za posledných 15 rokov pribudlo množstvo domov, ktoré nevychádzajú z prirodzenej tradície rozvoja slovenského vidieka.

Nadstavba administratívnej budovy

image

Skúsenosti s kvalitou, komfortom a originalitou hotelových zariadení, čo sa týka interiérových riešení, sú rôzne. Koncept, ktorý predstavujeme, vznikol ako nadstavba administratívnej budovy v centre Banskej Bystrice.

Interiérový dizajn reštaurácie

image

V zahraničí si renomované značky v oblasti gastronómie vytvárajú vlastný imidž aj prostredníctvom interiérového dizajnu. Podobne aj v Bratislave ožila pútavo zrealizovaná reštaurácia.